Maldivler

19 Aralık 2016
Maldivler
En göz kamaştıran mavi, palmiyeler, gökyüzünde tembelce dolaşan bulutlar. Resimlerde gördüğünüz ve hayalinizde yaşattığınız her şey ve daha fazlası var Maldivler’de. Gerçekten rüya gibi o yüzden balayı için en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor.
Devamını oku...

Su damlasında gizli sağlık

19 Aralık 2016
Maria Worth, Avusturya
Lüks ve sağlığı birleştiren anlayışla sunulan tatilin adresi olan spa’lar, bir nevi arınma terapisi ya da gündelik streslerden kaçış gibi görülüyor. Hem ülkemizde hem de dünyada giderek daha çok insanın ilgi odağına giren bu merkezler, sağlık turizmi çarkının da en büyük dişlisi. Aslında spa merkezleri modern çağın hediyesi olsa da insanların sudan gelen sağlığın peşine düşme hikayesi epey eski. Suyun şifa kaynağı olarak kullanılışı kaplıcalar, hamamlar, havuzlar gibi birçok farklı şekilde göstermiş kedini tarih boyunca.
Devamını oku...

Avrupa’yı Noel pazarlarının coşkusu sardı

15 Aralık 2016
Prag, Çek Cumhuriyeti
Aralık ayının gelişi, Avrupa’daki Noel pazarlarının ışıltısının başlaması demek. Geleneksel el sanatlarından yerel lezzetlere, tasarım ürünlerden kült yılbaşı süslerine kadar ne ararsanız bulabilirsiniz. Noel pazarları sadece alışveriş buluşması değil; Avrupa’nın görkemli mimarisiyle birleşen masalsı bir yolculuk…
Devamını oku...
LEXUS ile
L Ü K S E   Y O L C U L U K
© 2016 LEXUS
www.lexus.com.tr