Lexus.com.tr'ye dönmek için tıklayın
BAŞVURU MERKEZİ
YENİ LEXUS İSTİYORUM / TEST SÜRÜŞÜ

EN BÜYÜK LÜKS SAĞLIĞINIZ
Covid Salgını nedeniyle alınan tam kapanma önlemleri kapsamında 17 Mayıs tarihine kadar Lexus Showroom’ları kapalı olacaktır.
Bu süre zarfında hafta içi ve Cumartesi günleri Satış Yöneticilerimizle telefonla görüşerek Lexus modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Online çalışma saatleri: 10.00-17.00
En kısa sürede sağlıkla tekrar showroomlarımızda buluşmak dileğiyle...

* AD
* SOYAD
* CİNSİYET
* CEP TELEFONU
* E-POSTA
* TERCİH EDİLEN BAYİ
Paylaşmış olduğum bilgilerin Lexus güvencesinde, incelediğim ve kabul ettiğim Lexus’un Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnini okudum. Kişisel verilerimin aydınlatma metninde belirtilen amaçlar için yasalara, kullanım amacına uygun şekilde saklanarak işlenmesini ve paylaşılmasını kabul edip onaylıyorum. Lexus Aydınlatma Metnine uygun olarak ürün ve hizmetlerinizin sunulması için kişisel verilerimin Lexus Bayileri ile iş ortaklarınıza ve iştiraklerine aktarılmasını açık rızam ile kabul edip onaylıyorum.
İzinli İletişim formunu okuduğumu ve onayladığımı kabul ederim. Lexus Aydınlatma Metnine uygun olarak ürün ve hizmetlerinizin sunulması için kişisel verilerimin Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation ile iş ortaklarına ve iştiraklerine aktarılabileceğini onaylıyorum.
GÖNDER
* Doldurulması zorunlu alanlar.
* Bu hizmetten faydalanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
* Doldurmuş olduğunuz forma istinaden bayimiz tarafından en kısa süre içerisinde telefon ile geri dönüş yapılacaktır.