Lexus.com.tr'ye dönmek için tıklayın
FİYAT LİSTESİ
İlgilendiğiniz modele tıklayıp fiyat listesini inceleyin.
1 Mayıs 2024 tarihi itibariyle geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. Lexus*, araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı içerisine, ilgili döneme ait MTV bedeli ile birlikte 15.07.2023 tarihli ve 32249 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 7456 sayılı Kanun kapsamında 28.07.2023 tarihinde yayınlanan TEBLİĞ‘e uygun olarak tahakkuk edecek olan Ek MTV bedeli de dahildir. İlgili MTV ve ek MTV tutarları aracın tescil edilmesini müteakip tahakkuk edecek olup aracı satan Bayi tarafından ilgili Vergi Dairesine makbuz mukabili ödenecektir.

Bayilerimizdeki stok ve yeni araç sevk durumuna göre yukarıda açıklanan fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar bayilerimizde bulunabilir.


Lexus, satışa sunulan aracın nihai satış fiyatını, önceden bildirim yapmaksızın aracın tüm bedeli ödenip faturasının kesildiği tarihe kadar dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Aracın faturasının kesildiği tarihte geçerli olacak tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatını belirleme hakkı Lexus’a aittir.

Kampanyalı fiyatlar peşin alımlarda geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Lexus Prime Finance kapsamında yapılan kredi kampanyaları anahtar teslim fiyat üzerinden uygulanacaktır.

*Lexus, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin bir bölümüdür.